رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

پست های پیشنهاد شده

rezadindar    5

کاربر انجمن

سلام، وقت بخیر.

دوستان من الان چند روزه دنبال این موضوع هستم ولی به نتیجه نرسیدم. برای twitch چندتا نرم افزار زدن که این کار رو انجام میده و میشه همزمان با استریم و بازی کردن چت ها رو هم خوند و جواب داد.

توی آپارات هم میبینم که خیلی از استریمر ها این کار رو کردن ولی چجوری نمیدونم. ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
TIRED    210

استریمر

سلام جناب در پست زیر آموزشش به صورت کامل قرار گرفته شده .. موفق باشید 

لینک به ارسال
rezadindar    5

کاربر انجمن

در 11 ساعت قبل، TIRED گفته است :

سلام جناب در پست زیر آموزشش به صورت کامل قرار گرفته شده .. موفق باشید 

بله این ویدئو رو چندین بار دیدم منتها چت باکس روی خروجی استریم اضافه میشه و من میخوام اصلا توی خروجی نمایش داده نشه و فقط روی مانیتور برای خودم نمایش داده بشه.

ویرایش شده توسط rezadindar
  • Like 1

لینک به ارسال
TIRED    210

استریمر

در 20 دقیقه قبل، rezadindar گفته است :

بله این ویدئو رو چندین بار دیدم منتها چت باکس روی خروجی استریم اضافه میشه و من میخوام اصلا توی خروجی نمایش داده نشه و فقط روی مانیتور برای خودم نمایش داده بشه.

خسته نباشید جناب این مورد بنده سعی کردم واسه آپارات رو انجام بدم اما امکان پذیر نبود این قابلیت باید از سمت خود آپارات ایجاد بشه که لینکی مخصوص در اختیار کابر قرار بده ( لینک قسمت چت )

• Like 1

لینک به ارسال
rezadindar    5

کاربر انجمن

در ۱ ساعت قبل، TIRED گفته است :

خسته نباشید جناب این مورد بنده سعی کردم واسه آپارات رو انجام بدم اما امکان پذیر نبود این قابلیت باید از سمت خود آپارات ایجاد بشه که لینکی مخصوص در اختیار کابر قرار بده ( لینک قسمت چت )

خب دیگه من دیدم که یه سری از دوستان توی آپارات این کار رو کردن و روی بازیشون چت ها رو دارن و میخونن.

نرم افزار های خارجی متاسفانه همشون از یک سری سایت محدود پشتیبانی میکنن. اگر یک نرم افزار باشه که بشه براش به صورت دستی آدرس صفحه استریم رو به همراه custom css تعریف کرد میشه اینکار رو انجام داد.

به هر حال بدون داشتن کامنت ها خیلی سخت میشه! بالاخره باید یک راهی باشه.

ویرایش شده توسط rezadindar
  • Like 1

لینک به ارسال
TIRED    210

استریمر

در 9 ساعت قبل، rezadindar گفته است :

خب دیگه من دیدم که یه سری از دوستان توی آپارات این کار رو کردن و روی بازیشون چت ها رو دارن و میخونن.

نرم افزار های خارجی متاسفانه همشون از یک سری سایت محدود پشتیبانی میکنن. اگر یک نرم افزار باشه که بشه براش به صورت دستی آدرس صفحه استریم رو به همراه custom css تعریف کرد میشه اینکار رو انجام داد.

به هر حال بدون داشتن کامنت ها خیلی سخت میشه! بالاخره باید یک راهی باشه.

این مورد ممکن هست و طرااح ها  میتونند برنامه ای رو اکی کنند ولی این نرم افزار نیاز داره یه لینک از آپارات بگیره که هنوز آپارات لینک چت باکس درست نکرده....
یا میتونه با css تعریف کنید که واسه همه راحت نیست شما اون دوستانی رو که مشاهده کردید یا با گوشی یا با مانیتور دوم پیام هارو میخونند...
به امید روزی که همچین نرم افزاری رو طراحی و به صورت رایگان واسه استریمر ها فراهم کنند....

لینک به ارسال
CoDFaTheR    154

مدیر کل انجمن

در در 13 فروردین 1398 در 16:33، rezadindar گفته است :

سلام، وقت بخیر.

دوستان من الان چند روزه دنبال این موضوع هستم ولی به نتیجه نرسیدم. برای twitch چندتا نرم افزار زدن که این کار رو انجام میده و میشه همزمان با استریم و بازی کردن چت ها رو هم خوند و جواب داد.

توی آپارات هم میبینم که خیلی از استریمر ها این کار رو کردن ولی چجوری نمیدونم. ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

سلام می توانید با گوگل کروم صفحه استریم خودتون رو باز کنید و از طریق Inspect Element مرورگر کروم (دکمه F12) بخش هایی که جزو چت نیستند رو با دکمه Del حذف کنید و در سمت راست css بکگراند چت باکس رو transparent کنید و این صفحه گوگل کروم رو درون OBS به صورت Source اضافه کنید.

باز هم اگر متوجه نشدید شکیبایی کنید تا ویدئو آموزشی برای این موضوع گرفته شود.

• Like 1
  • Thanks 1

لینک به ارسال
rezadindar    5

کاربر انجمن

در 4 ساعت قبل، CoDFaTheR گفته است :

سلام می توانید با گوگل کروم صفحه استریم خودتون رو باز کنید و از طریق Inspect Element مرورگر کروم (دکمه F12) بخش هایی که جزو چت نیستند رو با دکمه Del حذف کنید و در سمت راست css بکگراند چت باکس رو transparent کنید و این صفحه گوگل کروم رو درون OBS به صورت Source اضافه کنید.

باز هم اگر متوجه نشدید شکیبایی کنید تا ویدئو آموزشی برای این موضوع گرفته شود.

سلام.

این کار رو انجام دادم. و با css به صورت کامل چت ها رو در آوردم. ولی موضوع این هست من نمیخوام اصلا داخل خروجی obs باشه چت ها میخوام که به خودم نمایش داده باشه در حین بازی.

در 14 ساعت قبل، TIRED گفته است :

این مورد ممکن هست و طرااح ها  میتونند برنامه ای رو اکی کنند ولی این نرم افزار نیاز داره یه لینک از آپارات بگیره که هنوز آپارات لینک چت باکس درست نکرده....
یا میتونه با css تعریف کنید که واسه همه راحت نیست شما اون دوستانی رو که مشاهده کردید یا با گوشی یا با مانیتور دوم پیام هارو میخونند...
به امید روزی که همچین نرم افزاری رو طراحی و به صورت رایگان واسه استریمر ها فراهم کنند....

بله دنبال این هستم به یکی از دوستانی که برنامه نویسی ویندوز انجام میدن پیشنهاد بدم که همچین نرم افزاری ساخته بشه.

بله اکثر استریمر ها با گوشی یا مانیتور دوم میخونن ولی بعضی هاشون قشنگ در حین بازی بدون اینکه به جای دیگه ای نگاه کنن کامنت ها رو میخونن و جواب میدن. از اینجا مطمئنم که یکی از دوستان وقتی که صفحه لایو آپارات عوض شد میگفتن کامنتا باگ شده و با گوشی میخوندن.

• Like 1
  • Thanks 1

لینک به ارسال
TIRED    210

استریمر

در 9 ساعت قبل، rezadindar گفته است :

سلام.

این کار رو انجام دادم. و با css به صورت کامل چت ها رو در آوردم. ولی موضوع این هست من نمیخوام اصلا داخل خروجی obs باشه چت ها میخوام که به خودم نمایش داده باشه در حین بازی.

بله دنبال این هستم به یکی از دوستانی که برنامه نویسی ویندوز انجام میدن پیشنهاد بدم که همچین نرم افزاری ساخته بشه.

بله اکثر استریمر ها با گوشی یا مانیتور دوم میخونن ولی بعضی هاشون قشنگ در حین بازی بدون اینکه به جای دیگه ای نگاه کنن کامنت ها رو میخونن و جواب میدن. از اینجا مطمئنم که یکی از دوستان وقتی که صفحه لایو آپارات عوض شد میگفتن کامنتا باگ شده و با گوشی میخوندن.

کاملا درسته بلاخره اگه یکی از برنامه نویس های عزیز لطف کنند و این کارو انجام بدند خیلی عالی میشه بلاخره پروژه سنگینی هم نیستش

لینک به ارسال
arianzare    0

کاربر انجمن

سلام مدیر لطفا جواب بده

امکان این هست که تعداد افراد بازدید کننده رو گذاشت توی استریم؟؟

یا برنامه ای مثل دونیت که گیفت میاد برای فالوو هم گیفت بیاد؟؟؟

دیگه هیچ راهی نیست ویو فیک زد؟؟

لطفا جواب بده ادمین

لینک به ارسال
🍻 [T]rAmADOL_ 🍷    0

کاربر انجمن

در در 14 فروردین 1398 در 12:11، TIRED گفته است :

@rezadindar

درود . حالا که آپارات بخش چت باکس جداگانه داره، آیا راهی واسه این مشکل پیدا شده ؟

aparat.com/********/live/chat

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...