nice824

چطور بصورت همزمان میشه در استریمجی و توییچ استریم کرد؟

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه  توی سایت استریمجی (یا آپارات) و هم از طریق کانال توییچ بصورت همزمان استریم کرد؟ 

میدونم که برای استریم همزمان توی توییچ و یوتوب از سایت restream میشه استفاده کرد اما آخرین بار که چک کردم restream از سایت های ایرانی پشتیبانی نمیکنه. 

خیلی ممنون میشه اگر کسی از دوستان بتونه منو راهنمایی کنه 🙏

• Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 24 اردیبهشت 1398 در 13:04، nice824 گفته است :

سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه  توی سایت استریمجی (یا آپارات) و هم از طریق کانال توییچ بصورت همزمان استریم کرد؟ 

میدونم که برای استریم همزمان توی توییچ و یوتوب از سایت restream میشه استفاده کرد اما آخرین بار که چک کردم restream از سایت های ایرانی پشتیبانی نمیکنه. 

خیلی ممنون میشه اگر کسی از دوستان بتونه منو راهنمایی کنه 🙏

با سلام و احترام
می توانید یک سرور مجازی خوب تهیه کنید ، شما دیتای استریم رو به سرور مجازی (VPS) ارسال می کنید و VPS هم به یوتیوب ، آپارات ، توییچ و ...  ارسال می کنه . چون پهنای باند VPS خیلییییییی بالاست
multy-stream-streamforum.ir.jpg

ترجیحا هم سرور مجازی آلمان یا هلند تهیه کنید.

آموزشش هم توی یوتیوب هست ، بنده هم وقت کنم فارسیشو میزارم

• Thanks 1

لینک به ارسال
در در 26 اردیبهشت 1398 در 06:23، CoDFaTheR گفته است :

با سلام و احترام
می توانید یک سرور مجازی خوب تهیه کنید ، شما دیتای استریم رو به سرور مجازی (VPS) ارسال می کنید و VPS هم به یوتیوب ، آپارات ، توییچ و ...  ارسال می کنه . چون پهنای باند VPS خیلییییییی بالاست
multy-stream-streamforum.ir.jpg

ترجیحا هم سرور مجازی آلمان یا هلند تهیه کنید.

آموزشش هم توی یوتیوب هست ، بنده هم وقت کنم فارسیشو میزارم

دوست عزیز من الا vps تهیه کردم ولی نمیشه توش برنامه او بی اس نصب کرد چون گرافیک میخواد و اینا گرافیک ندارن میشه لینک اموزش انگلیسیش رو بفرستین؟

• Haha 1

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، kingmonkey گفته است :

دوست عزیز من الا vps تهیه کردم ولی نمیشه توش برنامه او بی اس نصب کرد چون گرافیک میخواد و اینا گرافیک ندارن میشه لینک اموزش انگلیسیش رو بفرستین؟

• Like 1

لینک به ارسال

خیلی ممنون از codfather بخاطر راهکاری که ارائه کردید و ویدیویی که گذاشتید.🙏👍

من بخاطر اینکه درآمدم از استریم خیلی پایین هست امکان هزینه کردن برای vps رو ندارم و خواستم ببینم آیا میشه بدون هزینه یا با هزینه ای خیلی پایین این کارو انجام داد یا نه! ولی ظاهر امکان پذیر نیست😁. دوستان استریمری هم که این کار رو میکنن از اشتراک پولی سایت restream.io استفاده میکنند که بهتون اجازه  میده به یک rtmp کاستوم در کنار سایر سایت هایی که پشتیبانی میکنه استریم کنید و هزینه اش ماهی 19 دلار هست

• Like 1

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، nice824 گفته است :

خیلی ممنون از codfather بخاطر راهکاری که ارائه کردید و ویدیویی که گذاشتید.🙏👍

من بخاطر اینکه درآمدم از استریم خیلی پایین هست امکان هزینه کردن برای vps رو ندارم و خواستم ببینم آیا میشه بدون هزینه یا با هزینه ای خیلی پایین این کارو انجام داد یا نه! ولی ظاهر امکان پذیر نیست😁. دوستان استریمری هم که این کار رو میکنن از اشتراک پولی سایت restream.io استفاده میکنند که بهتون اجازه  میده به یک rtmp کاستوم در کنار سایر سایت هایی که پشتیبانی میکنه استریم کنید و هزینه اش ماهی 19 دلار هست

خواهش میکنم 🌹

بله با توجه به اینکه قیمت دلار و یورو و پوند و  ارز بالا رفته سرور های مجازی اروپا به شدت گرون شده!
پیشنهاد میدم یه مدت روی آپارات باشید و بعد برید توییچ.. آینده بهتری داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری