رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
mr.roohi99

استریم با موبایل و مشگل صدا در استریم

پست های پیشنهاد شده

mr.roohi99    0

کاربر انجمن

سلام من وقتی استریم میکنم با موبایل صدای موبایل تو استریم نیست

ینی اگر هندزفری بزنم صدا نمیره فقط میکروفون فعاله وقتی هم بدون هندزفری هستم صدا از اسپیکر موبایل پخش میشه. چکار کنم؟

• Sad 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
CoDFaTheR    153

مدیر کل انجمن

با سلام و احترام

هندزفریتون سالمه ؟ توی تنظیمات Streamlabs اندروید به دنبال تنظیمات صدا باشید ، دقیقا نمیدونم تنظیمات صدا داره یا نه !

• Like 1

لینک به ارسال
DrFday    6

کاربر انجمن

در در 31 مرداد 1399 در 13:34، mr.roohi99 گفته است :

سلام من وقتی استریم میکنم با موبایل صدای موبایل تو استریم نیست

ینی اگر هندزفری بزنم صدا نمیره فقط میکروفون فعاله وقتی هم بدون هندزفری هستم صدا از اسپیکر موبایل پخش میشه. چکار کنم؟

با سلام

من هم مشکل شمارو دارم و اگر گوشی ( و یا تبلت ) اندرویدی شما اسکرین رکوردر با قابلیت ظبت صدای داخلی نباشه مجبورید با مشکل دست و پنججه نرم کنید و یا  از امولاتور استفاده کنید .

تنها اپلیکیشنی که امتحان نکردم https://www.vysor.io/ هستش که فکر نکنم اینم کمک کنه ( من حتی anydesk و airdroid رو امتحان کردم ) .

ویرایش شده توسط DrFday
  • Like 1

لینک به ارسال
DrFday    6

کاربر انجمن

در 7 دقیقه قبل، DrFday گفته است :

با سلام

من هم مشکل شمارو دارم و اگر گوشی ( و یا تبلت ) اندرویدی شما اسکرین رکوردر با قابلیت ظبت صدای داخلی نباشه مجبورید با مشکل دست و پنججه نرم کنید و یا  از امولاتور استفاده کنید .

تنها اپلیکیشنی که امتحان نکردم https://www.vysor.io/ هستش که فکر نکنم اینم کمک کنه ( من حتی anydesk و airdroid رو امتحان کردم ) .

نکته : برای استریم کردن در توییچ باید از OBS برای استریم کردن گوشیت ( و یا تبلت ) استفاده کنی مگرنه اکانتت بن میشه بخاطر صدای معمولی گوشیت ( مثال : صدای خاروندن گوشیت ( برای من شد XD )

• Like 1

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...